ESMAL

Interiérové a exteriérové programy
Stavebné centrum PRIMA VK je výhradným predajcom interiérových programov značky ESMAL v okolí Veľkého Krtíša. V našej predajni nájdete široký výber maliarskych farieb ESMAL, penetračných náterov ESMAL GRUND a stierkovacej hmoty NEOGLET, ktoré vám skrášlia a zveľadia vaše domácnosti.
V našom stavebnom centre si taktiež môžete vybrať z portfólia exteriérového programu značky ESMAL, ktoré obsahuje akrylátové a silikónové omietky ESMAL PUTZ s hrúbkou zrna 1,5 alebo 2,0 mm, penetračný náter ESMAL PUTZGRUND a lepiacu hmotu ESMALFIX pre zatepľovanie fasád.

BOLIX

Špecialista na výrobu fasádnych systémov
BOLIX je popredným európskym výrobcom stavebnej chémie špecializujúcim sa na výrobu fasádnych systémov. Značka BOLIX je na európskom trhu od roku 1991 synonymom vysokej kvality stavebných riešení za dostupnú cenu.
V stavebnom centre PRIMA VK nájdete širokú škálu produktov značky BOLIX a v prípade, že vami vybraný produkt nie je k dispozícií radi vám ho objednáme presne podľa vašich požiadaviek. V priestoroch spoločnosti zabezpečujeme miešanie silikónových farieb a omietok presne podľa originál BOLIX receptúr vychádzajúcich zo vzorkovníka, ktorý vám radi poskytnú naši zamestnanci v predajni.
V ponuke spoločnosti BOLIX sú tiež špeciálne omietkové systémy z rady Design Collection, ktoré sú dokonalou alternatívou pre ťažké, nákladné a na údržbu náročné štruktúry ako kameň, kov alebo drevo. Riešenia tejto kolekcie umožňujú rýchlu úpravu podkladu vo vybranom štýle, s využitím širokej palety dostupných farieb, štruktúr a motívov. Vďaka tomu je veľmi jednoduché urobiť z daného objektu stavbu s unikátnym charakterom - napr. z akcentmi pieskovca, granitu, dosky, tehly alebo betónu v hlavnej úlohe. Je to tiež záruka funkčnej, trvalej a súčasne komplexnej realizácie.

Stavebná chémia

Sypká aj tekutá chémia pre vašu stavbu
klimas_wkret-met_logo_og

Klimas Wkręt-met

Montážne a tesniace peny, lepidlá, montážne lepidlá, lepidlá na polystyrén, silikóny, akryláty: všetky produkty tejto kategórie sú flexibilné a odolné voči rôznym poveternostným podmienkam. V ponuke Wkręt-met nájdete produkty s veľmi širokou škálou aplikácií, ktoré pomáhajú pri výstavbe, rekonštrukciách a dekoráciách bytov, domov a kancelárií.
soudal

SOUDAL

SOUDAL je výrobca polyuretánových pien a tmelov, penetrácií, lepidiel a strešných chemikálií pre profesionálov a spotrebiteľov. Portfólio výrobkov značky SOUDAL ponúka trubičkové, hadičkové, lepiace ako aj špaciálne peny pre špecifické profesionálne aplikácie.
Bauteko crop

BAUTEKO

Nízkoexpanzné a celoročné peny v hadičkovom aj pištoľovom prevedení. V ponuke taktiež nájdete čistič na PU penu.
CERESIT CROP

CERESIT

Značka Ceresit predstavuje spoľahlivosť a profesionálnu kvalitu, ale aj zlepšenie energetickej účinnosti a ochranu prírodných zdrojov. Ponúka komplexný systém pre pre profesionálnych remeselníkov. V našej predajni nájdete flexibilné lepidlá, penetrácie, hydroizoláciu, silikóny a škárovacie hmoty rôznych farieb značky pre vašu stavbu.
tytan

TYTAN

Tytan ponúka široký sortiment výrobkov určených pre stavebné a dokončovacie práce. V predajni nájdete najmä polyuretanové peny značky TYTAN. V každej fázé výstavby alebo rekonštrukcie ponúka Tytan komplexné a efektívne riešenie. Z tohto dôvodu sa výrobky značky Tytan tešia obľube medzi profesionálmi po celom svete.
SIGA

SIGA PRO

SIGA PRO ponúka v našom stavebnom centre obľúbenú hĺbkovú penetráciu v 1l a 5l objeme. Penetrácia je určená pre povrchovú úpravu stavieb ako hĺbková penetrácia na savé stavebné materiály.

REALIZÁCIA

Strojová tenkovrstvová omietka
V stavebnom centre PRIMA VK zabezpečujeme realizáciu tenkovrstvých vnútorných a fasádových omietok. Na realizáciu je používaná strojová technológia, ktorá zabezpečí dokonalý vzhľad a trvácnosť.