V stavebnom centre PRIMA VK nájdete široký sortiment stavebných materiálov pre vašu stavbu a rekonštrukciu od farieb, náradia, brusív, spojovacieho materiálu až po palety a dlažbu. Naši pracovníci sú pripravení Vám poradiť a pomôcť s výberom vhodného materiálu pre uskutočnenie vašich zámerov. Kontaktujte nás telefonicky +421 948 308 167 alebo nás navštívte priamo v stavebninách na adrese Lučenská 847, 990 01 Veľký Krtíš.

BILKA

Strešná krytina, odkvapový systém, príslušenstvo a plotové plechové dielce
V stavebnom centre PRIMA VK nájdete široký sortiment kompletných strešných systémov. Hlavným prvkom je plechová strešná krytina od spoločnosti BILKA, ktorá okrem vynikajúcej ceny a vzhľadu prináša aj kvalitu. Strešné krytiny značky BILKA sú vyrábané z materiálov od tých najlepších dodávateľov, čo zabezpečuje vysokú odolnosť a funkčnosť. Na strešnú krytinu vyrábanú spoločnosťou BILKA je poskytnutá záruka 10 až 30 rokov na antikorózne a farebné parametre, čo svedčí o spoľahlivosti tejto krytiny.
Odkvapové systémy značky BILKA zabezpečujú bezproblémové vysporiadanie sa s daždivým počasím ale aj silnými búrkami. Široká škála farebnosti a prevedení zabezpečuje to najlepšie prispôsobenie celkového vzhľadu strešného systému a domu ako takého, pričom je zabezpečená ochrana a komfort.
Zosúladenie strešného systému BILKA zabezpečí prispôsobené príslušenstvo na základe Vášho výberu. V stavebnom centre PRIMA VK nájdete okrem iných strešných a odkvapových komponentov aj lemovanie strechy, rôzne druhy hrebenáčov, obruby a taktiež najmenší, ale nemenej dôležitý komponent, ktorým sú skrutky pre upevnenie.
Okrem strešných systémov si v našej predajni môžete zakúpiť aj plotové plechové dielce značky BILKA, ktoré ochránia váš domov pred neželanými návštevníkmi. Tieto plechy boli navrhnuté ako moderná alternatíva ku klasickým dreveným doskám, ktoré si vyžadovali vyššiu údržbu. Ich kúpa je možná v rôznych rozmeroch a farbách pre naplnenie vašich predstáv.

Vykurovanie

Drevené brikety a pelety
Ak vás nebaví štiepenie dreva, drevené a rašelinové brikety sú vašou záchranou počas dlhých zimných mesiacov. V stavebnom centre PRIMA VK je možné zakúpiť si drevené a rašelinové brikety, ktoré sú vyrábané zlisovaním pilín. Ich výhodou nie je len úspora času pri príprave ale taktiež vysoká výhrevnosť a minimum popola po ich spálení.
Druhým spôsobom uľahčenia vykurovania sú drevené pelety, ktoré taktiež zanechávajú minimum popola,. Sú vyrobené zo zvyškov z drevovýroby, ktoré sú zlisované do valčekov s priemerom približne 0,5 cm, čo veľmi uľahčuje manipuláciu s nimi. Obsahujú minimum vody a ťažkých kovov, čo spôsobuje, že majú skvelú výhrevnosť, ktorá dlho vydrží.

ESMAL

Interiérové a exteriérové programy
Stavebné centrum PRIMA VK je výhradným predajcom interiérových programov značky ESMAL v okolí Veľkého Krtíša. V našej predajni nájdete široký výber maliarskych farieb ESMAL, penetračných náterov ESMAL GRUND a stierkovacej hmoty NEOGLET, ktoré vám skrášlia a zveľadia vaše domácnosti.
V našom stavebnom centre si taktiež môžete vybrať z portfólia exteriérového programu značky ESMAL, ktoré obsahuje akrylátové a silikónové omietky ESMAL PUTZ s hrúbkou zrna 1,5 alebo 2,0 mm, penetračný náter ESMAL PUTZGRUND a lepiacu hmotu ESMALFIX pre zatepľovanie fasád.

Realizácia

Strojová tenkovrstvová omietka
V stavebnom centre PRIMA VK zabezpečujeme realizáciu tenkovrstvých vnútorných a fasádových omietok. Na realizáciu je používaná strojová technológia, ktorá zabezpečí dokonalý vzhľad a trvácnosť.
  • 8:00 - 16:00
  • 8:00 - 12:00
  • zatvorené