BILKA

Strešná krytina, odkvapový systém, príslušenstvo a plotové plechové dielce
V stavebnom centre PRIMA VK nájdete široký sortiment kompletných strešných systémov. Hlavným prvkom je plechová strešná krytina od spoločnosti BILKA, ktorá okrem vynikajúcej ceny a vzhľadu prináša aj kvalitu. Strešné krytiny značky BILKA sú vyrábané z materiálov od tých najlepších dodávateľov, čo zabezpečuje vysokú odolnosť a funkčnosť. Na strešnú krytinu vyrábanú spoločnosťou BILKA je poskytnutá záruka 10 až 30 rokov na antikorózne a farebné parametre, čo svedčí o spoľahlivosti tejto krytiny.
Odkvapové systémy značky BILKA zabezpečujú bezproblémové vysporiadanie sa s daždivým počasím ale aj silnými búrkami. Široká škála farebnosti a prevedení zabezpečuje to najlepšie prispôsobenie celkového vzhľadu strešného systému a domu ako takého, pričom je zabezpečená ochrana a komfort.

TERRAN

Betónové krytiny prémiovej kategórie
Pri výrobe betónových škridiel Terran sa používajú prírodné suroviny a to: vysokokvalitný riečny piesok, vápenec pálený na cement, pigmenty oxidu železitého a voda. Výroba škridly Terran prebieha podľa prísnych receptúr a výlučne zo surovín, ktoré sa neustále kontrolujú, aby bola zaručená najvyššia kvalita výrobkov.
Ochrana proti vplyvu prostredia: Na betónový povrch sa nanášajú ochranné vrstvy a tie sa zhodujú s farbou základného prvku. Ochranné vrstvy odďaľujú nástup nárastov organických nečistôt. Výskyt rias, machov a lišajníkov na streche je prirodzený biologický proces, ktorý ovplyvňuje viacero prírodných faktorov.
Farebná stálosť: Farbu obsahuje už samotná základná surovina. Požadovaný odtieň povrchovej úpravy zabezpečia kvalitné pigmenty, ktoré odďaľujú proces starnutia krytiny a umožňujú dosiahnutie homogénneho obrazu plochy strechy. Výhodou tejto metódy je aj nevnímateľnosť rovnomerného povrchového opotrebenia.